Kadıköy / İstanbul

HAKKIMIZDA

NexusTrip bir E-Net yazılımıdır.

E-Net; 1995 yılından bu yana bireylerin ve işletmelerin online piyasa ile iletişimini, üretimini, paylaşımını kolaylaştırır, dünya ile bağlantısını güçlendirir. Yeni teknolojinin kolay ve güvenilir bir güç olduğunu basitleştirilmiş deneyimler ile ispatlar. Gelişen ve değişen teknolojinin tüm alanında en akıllı araçları kullanmaya önem veren yenilikçi bir yazılım firmasıdır.

Turizm den finansa farklı sektörlerde kendi bünyesinde online olarak geliştirdiği yazılımların yanı sıra pek çok firmanın teknoloji alt yapısının oluşmasında E-Net Teknolojinin izi vardır.

OTA ler için geliştirmiş olduğu yazılımlar ile dünyanın pek çok noktasında %100 yerli marka olarak adından söz ettirmektedir.

Mevcutta ki online çözüm paketlerinin çeşitliliğini arttırarak çok daha fazla alanda, çok fazla kullanıcıya ulaşabilmek adına bünyesinde bulunan uzman yazılım kadrosu ile çalışmalara devam etmektedir.

E-Net, internetin gerçek gücünü verir.

BİZE YAZIN
× Anasayfa Hakkımızda Ürünler Acenta Modülü Xml Apı Raporlama NexusTrip OTA - Iframe Çözümler Online Uçak Online Otel Online Transfer Online Tur Online Cruies Online Tren İletişim